O mnie

Psycholog biznesu.
Przedsiębiorca, wykładowca, konsultant i trener biznesu.
Praktyk i pragmatyk.

Marcin CisekZ wykształcenia jestem ekonomistą i psychologiem biznesu. Od 2000 r. prowadzę własną firmę, a od 2007 zajmuję się szkoleniami. Od lat jestem pasjonatem e-commerce.

Ukończyłem Szkołę Trenerów Wszechnicy Wiedzy Uniwersytetu Jagiellońskiego (poziom 4 wg EQF). Od 2011 jestem Certyfikowanym Wykładowcą Allegro. Prowadzę szkolenia zarówno dla dużych korporacji (Allegro, Google, Avans), jak i małych, rodzinnych biznesów. Zawodowo zafascynowany jestem koncepcją „organizacji uczącej się” i filozofią kaizen. Obszarem mojej pracy szkoleniowej jest tematyka e-handlu, psychologia zakupów, zagadnienia z zakresu organizacji pracy, zarządzania zespołem pracowników, negocjacji oraz obsługi klienta.

Jestem współautorem e-booka „E-biznes na Allegro” (Insignis Media 2012) oraz książki „Biblia E-biznesu” (Helion 2013).  W połowie 2016 roku pojawi się 2 wydanie „Bibili e-biznesu”. W przygotowaniu jest też moja pierwsza w pełni autorska książka, pod roboczym tytułem „Psychologia zakupów w e-handlu” (planowany termin wydania to 1Q2016 r.).

Moją pasją prywatna jest fotografia, a szczególnie jej odmiana – spotting.