Publikacje

BIBLIA E-BIZNESU (współautor)

biblia-e-biznesu

ISBN: 9788324666997, Wydawnictwo: HELION Gliwice, Rok wydania: 2013

Idea Biblii e-biznesu zrodziła się z prostej potrzeby stworzenia możliwie kompletnej skarbnicy wiedzy na temat przedsiębiorczości uprawianej w wirtualnym świecie. Wiedza ta, dotychczas zamknięta w wielu książkach oraz rozproszona na tysiącach stron internetowych, bywała przedstawiana selektywnie – wszak nie istnieje ekspert, który wie wszystko o e-commerce. Kto więc miałby napisać książkę wyczerpującą ten temat? W dodatku chodzi o temat, który stale się rozwija. 

Ponieważ Biblia e-biznesu powstawała z myślą o systemowym przedstawieniu kwestii związanych z e-commerce, opracowania poszczególnych zagadnień podjęło się ponad dwudziestu autorów. Każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki temu niniejsza książka gromadzi najcenniejszą praktyczną wiedzę e-biznesową w jednym miejscu.

Kup teraz…

E-BIZNES NA ALLEGRO (współautor)

e-biznes-na-allegro

ISBN: 9788363944025, Wydawnictwo: IGNIS Kraków, Rok wydania: 2013

Wyczerpujące kompendium handlu internetowego, przygotowane przez certyfikowanych wykładowców Akademii Allegro, czyli ludzi, którzy tę najpopularniejszą w Polsce platformę sprzedażową znają od podszewki.

Książka E-biznes na Allegro to nowoczesny podręcznik e-commerce, wypełniony mnóstwem praktycznych porad, wskazówek i przykładów, ilustrowany zdjęciami i grafikami. Jak stworzyć ofertę, która zwiększy szanse sprzedaży produktu? Jak obierać i realizować efektywne strategie promocyjne? Z jakich narzędzi korzystać? Jak znaleźć niszę, która się opłaci?

Od podstaw handlu internetowego po budowę własnej marki, od zasad tworzenia atrakcyjnych opisów po fotografię produktową, od efektywnej obsługi klienta po zarządzanie magazynem i spedycją – tak szeroki jest zakres zagadnień poruszanych w niniejszej książce – lekturze obowiązkowej tych wszystkich, którzy pragną skutecznie sprzedawać i zarabiać na Allegro.pl.

Kup teraz…

BIBLIA E-BIZNESU 2 (współautor)

biblia 2 wyd

ISBN: …, Wydawnictwo: HELION Gliwice, Rok wydania: 2016 (planowany)

2 wydanie „Bibli E-biznesu” jest już w trakcie procesu wydawniczego – planowany termin wydania to połowa 2016 r.

55 świetnych autorów (ponad 2 x więcej niż w wyd. I) i ok. 120 rozdziałów tematycznych (o 40 więcej niż w „Jedynce”) – taka będzie nowa „Biblia e-biznesu 2”.