Referencje

EDUINVEST

„Marcin prowadzi swoje szkolenia z wielkim zaangażowaniem. Zawsze służy radą, doświadczeniem a przede wszystkim wiedzą, którą nieustannie zgłębia. Wiedza teoretyczna zawsze poparta jest wieloma przykładami z jego praktyki biznesowej, dzięki czemu łatwiej wdrożyć w życie umiejętności zdobyte na szkoleniu. Marcin jest trenerem na wysokim poziomie, poszukującym unikalnych, najlepszych rozwiązań. Kompetentny, w niektórych kwestiach wręcz pedantyczny ale też z dużym poczuciem humoru i otwartością wobec uczestników.”

Adam Bakes
Członek zarządu, Production Director
EduInvest Sp. z o.o.

ATOMEDIA

„Przeciętny człowiek na widok paragrafów i drobnego druku zaczyna ziewać. Marcin czyta, analizuje, a potem potrafi zrobić z tego mięsiste szkolenie, na którym uczestnicy chłoną każde słowo. A skoro robi coś takiego z prawem konsumenckim, to chyba nie trzeba dodawać, że po lżejszych tematach (e-commerce, efektywna sprzedaż, obsługa klienta) też porusza się pewnie i swobodnie. Zawsze doskonale przygotowany – po zajęciach potrafi jeszcze długo odpowiadać na pytania i wyjaśniać cierpliwie wszystkie zawiłości. Polecam!”

Marek Jankowski
Właściciel agencji wydawniczej Atomedia
Wydawca czasopisma branżowego „Branża dziecięca”

GRUPA ALLEGRO

„Z Marcinem współpracowałem przez wiele lat przy projektach szkoleniowych w ramach Akademii Allegro. Jest świetnym specjalistą w dziedzinie e-commerce oraz aspektów prawnych w e-biznesie. Sposób w jaki prowadzi szkolenia powoduje, że nie można się nudzić. Z pełną odpowiedzialnością polecam i zachęcam do współpracy.”

Rafał Kurowiak
Starszy specjalista ds. projektów edukacyjnych
Grupa Allegro, Akademia Allegro

GRUPA ALLEGRO

„Marcin to jeden z najlepszych trenerów, z jakimi przyszło mi współpracować. Jego ogromna wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że wszystkie warsztaty, które prowadzi w projekcie ESA cieszą się ogromnym powodzeniem u słuchaczy. Pracować z nim to sama przyjemność.”

Mariusz Wesołowski
Koordynator ds. projektów edukacyjnych
Grupa Allegro, Akademia Allegro

AVANS

„Marcin świetnie sprawdza się w roli trenera, zarówno pracując z grupą, jak i prowadząc treningi indywidualne. Dużą wagę przywiązuje do jakości prowadzonych przez siebie szkoleń i stale pogłębia swoja wiedzę, dzięki czemu nasi pracownicy wysoko oceniali prowadzone przez niego warsztaty. Marcin dał się również poznac jako osoba samodzielna i energiczna, z dużym poczuciem humoru, szybko nawiązująca pozytywne relacje z innymi ludźmi.”

Agata Piątek-Michalak
Kierownik Działu HR
Avans Południe Sp. z o.o.

MIXELECTRONICS S.A.

„Marcin jest praktykiem, co stanowi wartość dodaną do jego szkoleń. Jako trener wykorzystuje swoje bogate doświadczenie zawodowe dzięki czemu jego szkolenia są nie tylko interesujące dla uczestników, ale również mają wyraźny wpływ na osiągane przez nich wyniki sprzedażowe. Szkolenia Marcina są „szyte na miarę” – dostosowuje wartość merytoryczną oraz ćwiczenia praktyczne tak aby skutecznie realizować cele wyznaczone przez zleceniodawcę. Niewątpliwą zaletą współpracy z Marcinem jest jego elastyczność, co przekłada się na sprawą i efektywną komunikację w kwestii planowania kalendarza szkoleń”

Agnieszka Skowron
Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju Zawodowego
Mix Electronics S.A.

NOWE MOTYWACJE

„Trener zrealizował dla administracji Nowych Motywacji Sp. z o.o. szkolenie z zakresu „Zarządzania konfliktem”. Pan Marcin Cisek dał się poznać jako osoba elastyczna, reagująca na potrzeby grupy, potrafiąca zaangażować wszystkich uczestników szkolenia. Wykazał się również dużym profesjonalizmem w swojej pracy.”

Małgorzata Szaruga
Dyrektor Działu Logistyki
Nowe Motywacje Sp. z o.o.

ANVIX

„Po przeprowadzonej ankiecie ewaluacyjnej, uczestnicy bardzo dobrze ocenili prowadzącego. Przede wszystkim wskazali na umiejętność nawiązania kontaktu, znajomość przedmiotu szkolenia oraz atrakcyjność przekazywania wiedzy. Biorąc pod uwagę oceny oraz naszą współpracę rekomendujemy Pana Marcina Ciska jako trenera, który swoją pracę wykonuje rzetelnie oraz wykazuje się znajomością przedmiotu szkoleń, które realizuje.”

mgr Andrzej Jania
Prezes Zarządu
ANVIX Sp. z o.o.

PUP CZĘSTOCHOWA

„Profesjonalny trener, z którym warto współpracować, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz wykonywać wskazane ćwiczenia. Miarą kompetencji p. Marcina Ciska było bazowanie na doświadczeniach zawodowych uczestników, a potem wyposażenie w nową wiedzę i umiejętności pochodzące z zupełnie innej branży zawodowej. Uczestnicy szkolenia mieli szansę spojrzeć na wykonywane codziennie obowiązki zawodowe z nowego, innego punktu widzenia.”

mgr Grażyna Klamek
Zastępca Dyrektora
Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie